Aflevering 1: Werkgeluk – De Waardevolle 14 Vodcast

Dag van de Arbeid – lanceren we met trots de allereerste aflevering van onze vodcastserie De Waardevolle 14. In deze serie gaan we in 14 minuten in gesprek over thema’s die organisaties én mensen verder helpen. We trappen af met een onderwerp dat ons allemaal raakt: werkgeluk.

Wat maakt werk betekenisvol? Hoe creëer je als organisatie ruimte waarin mensen kunnen groeien, presteren én plezier hebben? En waarom is werkgeluk niet alleen een ‘nice to have’, maar pure noodzaak in deze arbeidsmarkt?

De vodcast maakt deel uit van onze 14-challenge: in 14 weken bouwen we aan duurzame groei, met 14 nieuwe collega’s en 14 nieuwe opdrachtgevers die passen bij ons team en onze visie op recruitment als topsport. Goed nieuws: je kunt nog steeds aanhaken.

Neem contact met ons op en ontdek hoe De Selectie je kan helpen om jouw recruitmentstrategie te optimaliseren en je organisatie klaar te maken voor de toekomst.

lees meer

sport is voor de selectie de grote inspiratiebron

wij zijn recruitment

specialisten

Wij zijn recruitment specialisten. Topspelers in werving en selectie. En wij staan klaar om opgesteld te worden. Jij bepaalt wat je nodig hebt en wat past bij jouw team. We spelen in de kleuren van jouw club en alleen wanneer jij dat nodig hebt.

De Selectie levert recruitment power op maat. Wat is er al aanwezig in jouw organisatie?
Wij vullen dit aan met de spelers en tools die ontbreken en nodig zijn. Samen gaan we de strijd op de arbeidsmarkt aan en samen winnen we de wervingswedstrijd!